OUTSOURCING IT

  • OPIEKA NAD SIECIĄ I SPRZĘTEM KOMPUTEROWYM W FIRMIE

    Firma Inter-Kom wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Posiadacie kilka komputerów w firmie? Nie opłacalne jest dla was zatrudnianie informatyka? Nasza oferta jest dla Was!


    Oferujemy Twojej Firmie stały nadzór nad sieciami komputerowymi i sprzętem komputerowym, cykliczne przeglądy, przyspieszanie komputerów, usuwanie wirusów i szkodliwego oprogramowania. Naprawimy komputery, laptopy i peryferia, zapewnimy stały dostępu do sieci Internet. Podejmiemy się także utrzymania i aktualizacji Waszych stron www. Zaoferujemy fachowe doradztwo i sprzedaż sprzętu komputerowego w niższych cenach, uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych i wiele innych usług.


    Jeśli jesteście zainteresowani? Skontaktujcie się z nami. Nasz przedstawiciel odwiedzi was i przygotuje specjalną ofertę.


  • OFERTA DLA SKLEPÓW KOMPUTEROWYCH

    Posiadasz własny sklep z komputerami i chcielibyś poszerzyć ofertę o naprawy komputerów w szczególności notebooków, lecz nie posiadacie odpowiedniego zaplecza technicznego? Zgłoś się do nas! Razem uzgodnimy korzystne warunki współpracy i Twój sklep zacznie generować dodatkowe przychody. Na każdą naprawę w naszej firmie udzielamy gwarancji.