monitoring

Nowoczesny system monitoringu CCTV

Nowoczesny system monitoringu CCTV zapewni Tobie i Twojemu majątkowi możliwie największy poziom bezpieczeństwa. Dzięki systemowi monitoringu wizyjnego zyskasz możliwość prewencyjnej ochrony prywatnego i firmowego mienia, będziesz mógł w czasie rzeczywistym kontrolować sytuację w nadzorowanym obszarze, a także będziesz dysponował materiałem dowodowym w przypadku włamania, kradzieży lub wystąpienia innego incydentu.

Zabezpiecz firmę lub prywatne mienie za pomocą systemu CCTV

Niezależnie od tego, czy prowadzisz biuro, magazyn, zakład produkcyjny, czy poszukujesz zabezpieczenia do domu lub mieszkania, możemy zaoferować Ci nowoczesny system CCTV wyposażony w kamery analogowe, HD-TVI oraz IP współpracujące z niezawodnymi i funkcjonalnymi rejestratorami, monitorami oraz innymi elementami systemów wizyjnych.

Odetchnij z ulgą i przestań martwić się o swoje mienie. Dzięki montowanym przez naszych specjalistów systemom monitoringu CCTV uzyskasz spokój ducha, odstraszysz potencjalnych wandali i uzyskasz pełną kontrolę nad własnym majątkiem.

Nasze systemy pozwolą Ci na bieżąco kontrolować sytuację w firmie lub w domu niezależnie od tego, gdzie się znajdziesz. Nowoczesne rozwiązania technologiczne, którymi dysponujemy, umożliwią nadzór nad monitorowanymi miejscami z poziomu komputera PC, laptopa czy smartfona – o każdej porze i w każdym miejscu.

Uzyskaj pełną kontrolę nad własnym mieniem

Szeroka funkcjonalność naszych systemów pozwala nie tylko na nagrywanie wysokiej jakości obrazu i dźwięku, ale także pozwoli Ci m.in.:

Wybierz montaż i utrzymanie monitoringu z Inter-kom Firmę Inter-kom tworzy zespół doświadczonych i kwalifikowanych specjalistów zabezpieczeń technicznych. Liczne dotychczasowe realizacje pozwoliły nam wypracować możliwie najkorzystniejszy model działania oraz ofertę w pełni dostosowaną do potrzeb naszych klientów. Elastycznie dopasujemy się do Twoich potrzeb, niezależnie od tego, czy poszukujesz systemu monitoringu do domu jedno- lub wielorodzinnego, do hali produkcyjnej lub magazynowej, obiektu usługowego, publicznego, czy do biura. Decydując się na nasze usługi, zyskujesz gwarancję błyskawicznych terminów realizacji, fachowego montażu oraz pełnego wsparcia na każdym etapie współpracy. Jedną z naszych unikalnych dodatkowych usług jest możliwość codziennej weryfikacji poprawności działania całego systemu. Samodzielnie monitorujemy system, a w przypadku wykrycia nieprawidłowości, usterki lub awarii, natychmiast komunikujemy ją i proponujemy jej szybką naprawę.

Uzyskaj darmową wycenę

Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje oczekiwania. Nasi eksperci przygotują Ci niezobowiązującą wycenę oraz zaproponują możliwie najkorzystniejsze i optymalne cenowo rozwiązania precyzyjnie dopasowane do Twoich potrzeb.