Komputery

Prowadzimy kompleksową sprzedaż i serwis komputerów stacjonarnych PC oraz laptopów. Na wszystkie sprzedane i naprawione komputery udzielamy gwarancję oraz wystawiamy faktury VAT. Szukasz sprawdzonego serwisu i sklepu komputerowego? Właśnie go znalazłeś!

Profesjonalna sprzedaż i serwis komputerów

Chcesz kupić komputer stacjonarny lub laptop, ale nie wiesz, jakie urządzenie okaże się dla Ciebie najlepszym wyborem? Twój sprzęt uległ awarii? Szukasz podzespołów i części zamiennych? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i odwiedź nas w naszym lokalu. Nasi fachowi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania i zaproponują możliwie najkorzystniejsze i optymalne cenowo rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb, budżetu oraz preferencji. Kompleksowo pomożemy Ci w zakupie komputera stacjonarnego lub laptopa oraz zaoferujemy pełne wsparcie posprzedażowe – łącznie z realizacją napraw gwarancyjnych, konserwacji czy instalacji oprogramowania. Serwis komputerowy Inter-kom to zespół doświadczonych specjalistów, którzy szybko, bezpiecznie i precyzyjnie zdiagnozują przyczynę usterki komputera oraz dokonają jego naprawy, wykorzystując w tym celu wyłącznie najlepszej jakości podzespoły sprawdzonych i renomowanych producentów.

W Inter-kom dbamy o satysfakcję naszych klientów

Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb klientów indywidualnych oraz firm. Oferujemy stały nadzór serwisowy nad firmowym sprzętem IT, a także zapewniamy usługę pogotowia komputerowego, w ramach której oferujemy wsparcie serwisowe w nagłych wypadkach. W ramach naszej oferty możemy zaproponować Ci:

  • wymianę i naprawę podzespołów komputerów PC i laptopów,
  • instalację i dezinstalację oprogramowania,
  • odwirusowywanie systemu,
  • fachowe doradztwo sprzedażowe,
  • stały nadzór serwisowy,
  • odzyskiwanie danych.

 

Wybierz sprawdzony sklep i serwis komputerowy

Sklep i serwis Inter-kom prowadzony jest przez ekspertów w dziedzinie sprzętu komputerowego i IT. Nasi serwisanci oraz sprzedawcy znają się na swojej pracy i z przyjemnością pomogą Ci zarówno w zakupie, jak i naprawie Twojego komputera. Zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami i odwiedzenia nas w naszej siedzibie.