Klimatyzacja

Masz dość upałów? Męczy Cię praca w nieustającym ukropie lub nie możesz odpowiednio wypocząć we własnym domu lub mieszkaniu, gdy żar leje się z nieba? Nasza firma oferuje kompleksową ofertę sprzedaży, montażu oraz serwisu klimatyzacji. Zainwestuj w klimatyzację do biura, domu, urzędu lub innego obiektu, którego użytkownicy cierpią ze względu na zbyt wysoką temperaturę w okresie letnim lub zbyt niską temperaturę w okresie grzewczym.

Zainwestuj w komfortową temperaturę

W Inter-kom prowadzimy stacjonarną sprzedaż najwyższej jakości klimatyzatorów oraz agregatów pochodzących od sprawdzonych i renomowanych firm. Naszą ofertę dopasowujemy do wymagań i potrzeb naszych klientów – zarówno biznesowych chcących zapewnić swoim pracownikom możliwie najlepsze warunki pracy, jak i indywidualnych – pragnących ulgi w gorące dni. Nasza oferta nie kończy się jedynie na sprzedaży klimatyzatorów. Wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy Inter-kom służą również kompleksowym wsparciem w doborze modelu klimatyzatora oraz mocy agregatu. Co więcej, pomagamy w wybraniu optymalnego miejsca umieszczenia jednostki chłodzącej i zewnętrznego agregatu.

Klimatyzator sprawdzi się nie tylko w lecie

Nowoczesne klimatyzatory to doskonała inwestycja nie tylko, aby móc ochłodzić pomieszczenia w okresie letnim. Oferowane w naszym asortymencie klimatyzatory doskonale sprawdzą się również jako dodatkowe źródło ogrzewania w okresie zimowym. Dzięki temu, inwestując w jedno urządzenie, możesz zapewnić optymalne warunki temperaturowe w biurze, pomieszczeniu socjalnym czy domu lub mieszkaniu przez cały rok, niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz.

Montaż, serwis, konserwacja – wszystko w jednym miejscu

Doświadczeni monterzy oraz dostęp do odpowiedniego zaplecza technicznego pozwala nam na montaż klimatyzatorów i agregatów w niemal dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu. Po wstępnych oględzinach pomożemy dobrać miejsce montażu jednostki zewnętrznej oraz zaplanować optymalne zlokalizowanie jednostki wewnętrznej, aby system klimatyzacji zachował możliwie największą wydajność, nie zaburzał estetyki budynku lub lokalu oraz zagwarantował łatwy dostęp serwisowy. Oferujemy także serwis i konserwację agregatu oraz klimatyzatora, zapewniając naszym klientom stałą opiekę posprzedażową.

Wybierz sprawdzonego partnera

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą klimatyzatorów. Skontaktuj się z nami, a kompleksowo pomożemy Ci z doborem modelu klimatyzatora, a także z jego montażem i konserwacją.