ISP

Masz dość ciągle zrywającego się połączenia z siecią i spadków prędkości? Zainwestuj w sprawdzone rozwiązania bezprzewodowe oferowane przez Inter-kom. Posiadamy własną sieć i infrastrukturę internetową, którą oferujemy na terenie powiatu międzychodzkiego.

Szybki Internet tam, gdzie inni nie docierają

Klienci, którzy decydują się na Internet dostarczany przez naszą firmę mogą liczyć na najnowocześniejszą technologie bezprzewodowe oraz technologię LTE, które zapewniają bezpieczną, stabilną i szybką komunikację z globalną siecią. Pracujemy wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie oraz dbamy o zachowanie jak najlepszych parametrów dostarczanego przez nas Internetu. Nie wiesz, jaki Internet okaże się najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie? Nasi eksperci zapewnią Ci indywidualną obsługę, wsparcie oraz pomoc w doborze Internetu.

 

Sprawdzone usługi internetowe na wyciągnięcie Twojej ręki

Nasza gama usług dostępu do Internetu jest niezwykle szeroka i kierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych do domów i mieszkań, jak i klientów biznesowych. Naszym zasięgiem pokrywamy niemal wszystkie tereny naszego powiatu i możemy dostarczyć sprawdzone usługi internetowe o doskonałych parametrach technicznych tam, gdzie inni nie dają rady. Niezależnie od tego, czy chcesz doprowadzić Internet do domu lub obiektu komercyjnego położonego w lesie, na środku łąki lub pola czy z dala od jakiejkolwiek infrastruktury teleinformatycznej – my damy radę! Wśród komplementarnych usług internetowych oferujemy także zabezpieczenie sieci, stały monitoring oraz błyskawiczne wsparcie techniczne, a wszystko to w atrakcyjnych cenowo pakietach.

Inter-kom to Twój dostawca Internetu bezprzewodowego i LTE

Na dostarczaniu usług internetowych znamy się, jak mało kto. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani eksperci zapewnią Ci kompleksowe wsparcie w doradztwie rozwiązań sieciowych, wykonają ich profesjonalny montaż uwzględniający warunki lokalizacyjne i Twoje preferencje, a także zajmą się stałym monitoringiem sieci oraz w razie konieczności błyskawicznie usuną awarie sieci.Chcesz dowiedzieć się więcej? Już dziś wybierz szybki, stabilny i bezpieczny Internet z Inter-kom. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoje potrzeby, a my zajmiemy się resztą.

Postaw na sprawdzone instalacje z Inter-kom

Każda instalacja wykonywana przez ekspertów Inter-kom tworzona jest zgodnie z najnowszymi normami, zaleceniami i sztuką elektryczną. Dbając o jakość świadczonych usług oraz pracując wyłącznie ze sprawdzonym osprzętem renomowanych firm możemy zagwarantować Ci najwyższe standardy realizacji oraz kompleksowe wsparcie poinstalacyjne. Szukasz projektanta i wykonawcy instalacji elektrycznej, teleinformatycznej, TV-SAT lub wideodomofonowej? Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci przygotują dla Ciebie możliwie najkorzystniejszą ofertę realizacji.