Instalacje elektryczne i niskoprądowe

Trudno obecnie wyobrazić sobie przestrzeń mieszkalną, biurową lub przemysłową bez odpowiednio wykonanej instalacji elektrycznej wysokoprądowej i niskoprądowej. W Inter-kom jesteśmy w stanie zrealizować dla Ciebie dowolną instalację elektryczną niskiego napięcia oraz instalacje teleinformatyczne wraz z TV-SAT, która zapewni Ci bezpieczną i komfortową eksploatację.

Bezpieczne i solidnie wykonane instalacje elektryczne

Nasi doświadczeni i certyfikowani pracownicy wykonają dla Ciebie montaż oraz konserwację i serwis instalacji elektrycznej. Zaoferujemy Ci kompleksowe wsparcie merytoryczne związane z projektem, montażem lub modernizacją instalacji elektrycznej oraz dobierzemy najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne dostosowane do Twojej realizacji. Świadczymy także usługi naprawy usterek i awarii w instalacjach elektrycznych. Fachowcy Inter-kom precyzyjnie zintegrują instalację elektryczną z innymi instalacjami technicznymi w obiekcie, zaproponują korzystne rozwiązania podczas realizacji, które pozwolą ograniczyć ilość zużywanej energii elektrycznej, a także zadbają o to, by instalacja elektryczna była funkcjonalna oraz komfortowa i bezpieczna w eksploatacji.

Funkcjonalne instalacje niskoprądowe: teleinformatyczne i TV-SAT

Oferujemy również kompleksowe usługi projektowania, montażu, modernizacji i konserwacji instalacji telefonicznych, teleinformatycznych oraz TV-SAT. Świadczymy profesjonalne usługi polegające na uruchomieniu pojedynczych punktów odbioru sygnału TV-SAT czy prostych instalacji teletechnicznych w domach i mieszkaniach, jak również projektujemy i wykonujemy złożone i rozbudowane sieci niskoprądowe na potrzeby biur, obiektów przemysłowych, magazynów czy obiektów użyteczności publicznej. Doświadczeni projektanci i instalatorzy Inter-kom wykonają dla Ciebie nowoczesną, funkcjonalną, łatwą w rozbudowie i konserwacji instalację TV-SAT i teleinformatyczną, która całkowicie spełni Twoje potrzeby oraz będzie dostosowana do warunków panujących w obiekcie. Oferujemy także naprawę usterek powstałych w instalacjach TV-SAT i teleinformatycznych.

Pełna kontrola dostępu dzięki instalacjom domofonowym i wideodomofonowym

Prowadzimy sprzedaż nowoczesnych domofonów i wideodomofonów oraz świadczymy usługi profesjonalnego projektowania i montażu instalacji kontroli dostępu. Nasze wideodomofony możemy zintegrować z systemami monitoringu wizyjnego wykonanego w nowoczesnej technologii IP. W Inter-kom tworzymy zarówno proste systemy domofonowe i wideodomofonowe na potrzeby klientów indywidualnych, jak i bardzo złożone systemy dla klientów instytucjonalnych zawierające kilkanaście bramofonów (np. w obrębie klatki schodowej i posesji), które są w stanie obsługiwać do kilkudziesięciu mieszkań w tym samym czasie. Nasze systemy pozwalają nie tylko na weryfikowanie i wpuszczanie gości do mieszkań, domów czy siedziby firmy, ale także na podglądanie w czasie rzeczywistym obrazu z kamer – np. w celu doglądania dziecka na placu zabaw czy weryfikowania obecności pracowników w przestrzeni pracowniczej. Oferujemy wyłącznie sprawdzony, funkcjonalny i nowoczesny sprzęt, który pozwala również na obsługę wideodomofonów z poziomu urządzeń mobilnych – smartfona lub tableta, niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajdujemy.

Postaw na sprawdzone instalacje z Inter-kom

Każda instalacja wykonywana przez ekspertów Inter-kom tworzona jest zgodnie z najnowszymi normami, zaleceniami i sztuką elektryczną. Dbając o jakość świadczonych usług oraz pracując wyłącznie ze sprawdzonym osprzętem renomowanych firm możemy zagwarantować Ci najwyższe standardy realizacji oraz kompleksowe wsparcie poinstalacyjne. Szukasz projektanta i wykonawcy instalacji elektrycznej, teleinformatycznej, TV-SAT lub wideodomofonowej? Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci przygotują dla Ciebie możliwie najkorzystniejszą ofertę realizacji.