HISTORIA FIRMY

 • Firma powstała w 2005r.

  Jako zwykły sklep z komputerami i akcesoriami komputerowymi pod inną nazwą.

  W 2006r. firma przekształciła się na firmę INTER-KOM, została wybudowana sieć w Kolnie i Sierakowie za pomocą której rozpoczęliśmy dostarczanie Internetu do Waszych domów kładąc szczególny nacisk na to aby klient był zadowolony z naszych usług.

  2007r. to uruchomienie naszej sieci w miejscowościach Międzychód, Muchocin i Dzięcielin.

  Od 2008r. jesteśmy z naszą siecią w Łowyniu i Głażewie oczywiście poszerzając zasięg w obecnych miejscowościach a od połowy roku otwieramy nasze Biuro Obsługi Klienta w Sierakowie.

  2009r to poszerzenie zasięgu o jedną część Gralewa i doprowadzenie sygnału do Upartowa, przejęliśmy również sklep komputerowy w Międzychodzie przy ul.17stycznia 83.

  W Tuczępach, Mnichach i Mniszkach nasza sieć dostępna była w 2010r., w którym to nasza firma wychodząc na przeciw klientowi otwiera POGOTOWIE INFORMATYCZNE z dojazdem do klienta na terenie całego naszego powiatu, druga część Gralewa znalazła się z zasięgu naszej sieci.

  Lata 2011-2012 to lata ciężkiej pracy i nauki w dziedzinie serwisu laptopów, oraz uruchomienie nowej usługi jaką jest MONITORNING POJAZDÓW. Klienci dażą nas coraz więksym zaufaniem przez co zaczyna nam brakować miejsca w naszym sklepo-serwisie przy ul. 17 stycznia w Międzychodzie

  Od początku roku 2013 przenosimy nasz zakład z ul. 17-go stycznia na ul. 3-go Maja 2 i otwieramy Salon sprzedaży, gdzie na zapleczu mocno doposażyliśmy nasz serwis w sprzęt do napraw notebooków przezco zmiejszył się czas oczekiwania na naprawę.  Jak widać posiadamy szeroką ofertę w dziedzinie informatyki, i cały czas idziemy ku zapotrzebowaniami rynku.