Alarmy

Poszukujesz sprawdzonych rozwiązań, które ochronią Ciebie, Twoich najbliższych oraz Twoje mienie przed pożarem, włamaniem, napadem lub aktami wandalizmu? Postaw na nowoczesne i funkcjonalne systemy alarmowe, które umożliwią szybką detekcję różnorodnych niebezpieczeństw, autonomicznie uruchomią alarm i powiadomią odpowiednie służby – straż pożarną, policję lub agencję ochrony.

Systemy alarmowe zabezpieczą Twoje prywatne i firmowe mienie

Odpowiednio zaprojektowane, dobrane i zamontowane systemy alarmowe zapewnią skuteczną ochronę przed wieloma niepożądanymi zjawiskami i incydentami, które mogą spotkać Twoje biuro, magazyn, zakład produkcyjny czy dom lub mieszkanie. W Inter-kom stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług, a nasza oferta jest dostosowana do potrzeb oraz preferencji naszych klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe i profesjonalne wsparcie w projektowaniu, doborze, montażu oraz serwisowaniu i konserwacji systemów alarmowych. Oferujemy niezawodne systemy przewodowe, bezprzewodowe oraz hybrydowe, które składają się z nowoczesnych czujek, centrali alarmowych, oraz rejestratorów i kamer. Po zamontowaniu naszych systemów alarmowych odetchniesz z ulgą i zyskasz najwyższy poziom bezpieczeństwa zapewniający spokój ducha Tobie, Twojej rodzinie lub pracownikom.

W jakich przypadkach powinieneś zdecydować się na system alarmowy?

Funkcjonalne systemy alarmowe stają się obecnie coraz popularniejszym standardowym wyposażeniem w nowym budownictwie, a także są często wybierane przez osoby, które pragną skutecznie zabezpieczyć swoje mienie przed włamaniem. Koniecznie rozważ instalację systemu alarmowego zwłaszcza, gdy:

  • często wyjeżdżasz z domu lub mieszkania,
  • pracujesz do późna poza domem lub mieszkaniem,
  • posiadasz cenne rzeczy w domu, mieszkaniu lub firmie,
  • mieszkasz w nieciekawej okolicy lub z dala od innych zabudowań,
  • chcesz skutecznie zabezpieczyć mienie firmy.

Systemy alarmowe z Inter-kom to gwarancja Twojego bezpieczeństwa

Inter-kom tworzy zespół wykwalifikowanych, doświadczonych i certyfikowanych ekspertów od systemów alarmowych. Mamy na swoim koncie dziesiątki realizacji zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Elastycznie dopasujemy naszą ofertę i planowane rozwiązania technologiczne do Twoich potrzeb i preferencji. Jeszcze dziś skontaktuj się z nami, a nasi pracownicy przeanalizują Twoje potrzeb oraz specyfikę planowanego systemu alarmowego, a także zaproponują najkorzystniejsze rozwiązania.